2 sonuç gösteriliyor

Sale!

Müzik Terimleri Sözlüğü

20,00 18,00

Müzikle ilgili yerli, yabancı binlerce kavram ve özlü açıklamaları…

Müzik Terimleri Sözlüğü’nü müzikseverlere, müzikle ilgilenenlere ve müzisyenlere başvurabilecekleri güvenilir bir kaynak olarak sunuyoruz.

Vural Sözer, bu sözlüğü Türk ve Batı müziği ayrımı yapmadan, kısa, özlü bir anlatımla ve yer yer önemli ayrıntıları da öne çıkaran bir anlayışla hazırladı.

Kuşkusuz, Müzik Terimleri Sözlüğü’yle bu alandaki bilgilerimizi tazelemiş, yeni bilgiler edinmiş ve müzik dünyamızı renklendirmiş olacağız.

Sale!

Evveli Nokta Ahiri Nokta

15,00 12,00

Noktanın Sonsuzluğu kitabının yazarı Lütfi Filiz`in 95 yıllık yaşam öyküsü. Şunca yaş yaşadım, `kendini bilmek`ten daha çetin bir meseleyle karşılaşmadım. Varın siz düşünün şimdi, şu yaşına kadar en çok `kendini bilmek`te zorlanmış biri bir de `kendini anlatma`ya kalkışırsa ne yapar, ne eder… Ama anlatmak da lazım. Evlatlarım başta olmak üzere, dostlarımın dilek, ısrar ve tavsiyelerine bakılırsa anlatmak da lazım. Anlatmak lazım ki, kimi ilham alsın, kimi ibret; anlatmak lazım ki, aslolan hayatın geçici konağı şu güzeller güzeli dünya bahçesine bir yadigâr da benden kalsın. Lütfi Filiz