3 sonuç gösteriliyor

Sale!

Hayat

29,50 26,55

şte Hayat ım.
İster inanın ister inanmayın yaşadıklarımın hiçbirini unutmadım. Teşekkürler.

“Her zevki tatmış, kendine hiçbir şeyi yasaklamamış ve bunun bedelini ödememiş bir adam. The Rolling Stonesun efsanevi gitaristinin çalkantılı hayatı.”
New Yorker

“Müzikten Micke, uyuşturucudan ölümlere… Çok rahat okunan anılarında, Richards hiçbir şeyi anlatmaktan çekinmemiş.”
Sunday Times

“Rock dünyası uzun zamandır bu kadar samimi ve bu denli önemli bir anı kitabı çıkarmamıştı… Kitabın sesi, şüpheye yer bırakmayacak şekilde karanlık lorda ait: Hırıltılı, dünyevi ve kara mizah dolu.”
Washington Post

“Hayat, ilgi çekici, heyecan verici bir kitap. Keith eteğindeki taşları mutlak bir samimiyetle döküyor, savaş sonrasının kasvetli Dartfordından Stonesun çalkantılı elli yılına uzanıyor. Ne ararsanız var: Uyuşturucular, tutuklanmalar, baskınlar, kadınlar ve müzik.”
The Sun

“Keith Richardsın son derece eğlenceli biyografisinden öğrenilecek çok şey var. The Rolling Stones efsanesinin Keefi: Başıboş, tehlikeli, hazırcevap; rock and rollun ayakta kalan son neferi.”
Financial Times

Sale!

Sofie`nin Dünyası

30,00 24,00

Benzer insanların, yüzeysel bilgilerin geçerli olduğu çağımızda, 3000 yıllık geçmişinin hesabını yapamayan insan günübirlik yaşayan insandır diyen Goethe`nin günübirlik insanlarından olmama yolunda ciddi bir adım. 15. yaşgününü kutlamaya hazırlanan Sofi, bir gün posta kutusunda Kimsin yazılı bir not bulur. Bu sorudan hareketle, bütün bir felsefe tarihinde sorulmuş soruları ve cevapları, sürükleyici bir roman kurgusu içinde anlatan Jostein Gaarder, Umberto Eco`nun Gülün Adında Ortaçağ teolojisini romanlaştırma gücünü bu kitabında felsefede gösteriyor. Gaarder (1952) özellikle gençliğe yönelik kitaplarıyla tanınan Norveçli bir felsefe öğretmeni. Sofi`nin Dünyası yayınlandığı 1991 yılından bu yana aralarında Korece, Rusça, Japonca, Arapça gibi diller de olmak üzere kırka yakın dile çevrilmiş ve yayınlandığı her ülkede en çok satan kitap olma başarısını elde etmiştir.