7 sonuç gösteriliyor

Keman Albümü Seçme Eserler

Klasikler Romantikler Zeybekler Türküler ve Şarkılar…

Sale!

Ud Alıştırmaları

15,00 13,50

Parmak ve mızrap çalışmaları-Tremolo, staccato, glissando çalışmaları-Oktav, arpej, nüans çalışmaları-Pozisyon değiştirme

Sale!

201 Pop Gitar Repertuarı

26,00 23,40

Gitar , Piyano, Org çalıp da bir çok popüler şarkıyı bir arada bulamayan, bulup da şifrelerin (Akorların) nasıl basılacağı konusunda bilgi veren kitap ve kaynakların sınırlı olmasından usanmış olanların uzun zamandır aradığı, gitar akorları, şarkı sözleri ve ritim, arpej bilgilerinin de yer aldığı akorları ile birlikte 201 şarkılık bir gitar repertuarıdır. Kitabın giriş kısmında, akor şifrelerinin okunuşu, sağ ve sol el parmak numaraları, akor cetveli ve ritim/arpej kalıplarının çalınışı konusunda temel bilgiler yer almaktadır.

Sale!

Neden Klasik Müzik?

15,00 13,50

“Amacım; insan etkinliğinde erişilebilecek en yüksek, insanla doğrudan ilintili en gelişmiş organizasyon örneği denilebilecek “Klasik Müziğin” gereği gibi dinlenebilmesine katkıdır. Klasik Müziğin gereği gibi dinlenmesinden ne anlaşılmalıdır? Bu soruya verilecek karşılığın kitapta yer aldığını söyleyebilirim. Ancak bir ipucu olarak şöyle ifade edilebilir; “Klasik Müzik” bir ortak üründür ve birlikte çalışmanın bir sonucudur. Birlikte olunduğunda erişilebilecek kazanımlar az değildir. “Klasik Müziğin” hazzı yakalandığında bu kazanımları kavrayabilmek çok daha kolay olacaktır. Bu tek başına Klasik Müziğin başaracağı bir şey değildir. Ancak bu müziğin katkısını da küçümsenemez buluyorum.

Duyarlı aydına, düşünen insana “Klasik Müziği” gereği gibi dinleyebilmeyi öneriyorum.”
-L. E.-